Наша стратегія

Стратегічна програма розвитку Солом'янки
СТРАТЕГІЯ ТА РОЗВИТОК
Прийняття погодженого з громадою генерального плану міста Києва, який захистить столицю від хаотичної забудови та дасть можливість зберегти зелені зони.
Створення програми реновації застарілого житлового фонду та будівництва соціального житла.
ЖКГЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО
Збільшення фінансування житлово-комунальної сфери для досконального підходу до вирішення проблем району, в тому числі для проведення ремонтів під’їздів, будинкових та вуличних комунікацій, електромереж тощо.
Комплексний благоустрій прибудинкових територій шляхом облаштування комфортних зон відпочинку, налагодження якісного прибирання дворів та вчасного вивезення сміття та відходів.
Зниження тарифів на комунальні послуги за рахунок підвищення енергоефективності житлових та адміністративних будівель, а також посилення контролю за якістю надання цих послуг.
Системна та якісна реконструкція центральних доріг, міжквартальних проїздів та тротуарів.
МЕДИЦИНА
Збільшення фінансування медичної галузі для будівництва нових та реконструкції існуючих лікарень, пологових будинків та амбулаторнополіклінічних закладів.
ТРАНСПОРТ
Розбудова київського метрополітену за європейськими стандартами.
Заміна старих маршрутних таксі на нові екологічні комфортабельні транспортні засоби: тролейбуси, електробуси, трамваї.
ОСВІТА
Покращення умов навчання дітей дошкільного та шкільного віку шляхом проведення ремонтів існуючих навчальних закладів, зокрема ДНЗ за адресами: просп. Повітрофлотський, 40-а та вул. Генерала Тупікова, 27, а також будівництва нових.
ЕКОЛОГІЯ
Створення екологічної доктрини міста, яка унеможливить самовільну вирубку та знищення зелених насаджень, забруднення повітря, водойм, лісопаркових смуг
Розробка проєкту з реконструкції мереж водопостачання, який спрямований на підвищення якості питної води.
Закінчення реконструкції Солом’янського ландшафтного парку.
СПОРТ
Реновація старих та будівництво нових об’єктів спортивної інфраструктури, які будуть доступні для кожного мешканця: стадіони, футбольні та баскетбольні поля, спортивні майданчики тощо.
Прийняття на баланс міста занедбаного стадіону за адресою: вул. Миколи Шепелєва, 5, та його капітальний ремонт.
ПРАВОПОРЯДОК ТА БЕЗПЕКА
Подальше впровадження програми «Безпечне місто», шляхом розширення мережі камер відеоспостереження та збільшення фінансування, спрямованого на освітлення невеликих вулиць, провулків та дворів, що дасть можливість знизити криміногенність та підвищити рівень безпеки в столиці.
Посилення контролю та відповідальності за корупцію та хабарництво в органах місцевої влади, шляхом організації громадської інспекції, що дозволить на всіх етапах контролювати використання коштів платників податків.
СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ
Збільшення фінансування програми підтримки соціально незахищених категорій населення «Турбота на зустріч киянам» та адресної матеріальної допомоги, а також підвищення підтримки медиків, вчителів та вихователів за рахунок міського бюджету.