Наша діяльність

Ми зробили це разом:

Безкоштовний спорт має бути доступним кожному, саме тому у дворах житлових будинків та у зелених зонах району продовжують встановлювати спеціалізовані спортивні майданчики “Street Workout” для охочих підтримувати форму та вести здоровий спосіб життя.
Незадовільний стан інфраструктури футбольних та баскетбольних об’єктів – проблема, яка заважає дітям вдосконалювати свої спортивні навички. Багато шкільних стадіонів та звичайних дворових майданчиків не придатні для використання та потребують капітального ремонту.
Доступний та якісний дитячий майданчик у дворі будинку – це та невелика річ, що спроможна дати дітям шанс на гарне і щасливе дитинство. Гральні майданчики відіграють важливу роль у всебічному розвитку дитини.
Одна батарейка, яка потрапляє на звалище як просте побутове сміття, може забруднити шкідливими компонентами 400 л води і 20 кв. м. ґрунту. Тому було розпочато проект по збору використаних батарейок та акумуляторів для подальшої їх утилізації.
З метою освоєння європейської культури догляду за чотирилапими у парках та скверах з’явилися собачі вбиральні, завдяки яким стало легше прибирати за своїми домашніми улюбленцями.
В рамках вирішення житлово-комунальних проблем у будинках району проводяться наступні роботи: ремонт сходових клітин, заміна вікон, ремонт покрівлі, встановлення сучасного LED-освітлення у під’їздах, утеплення фасадів, капітальний ремонт електрощитових, заміна будинкових електромереж, заміна поштових скринь, заміна або модернізація ліфтів, огородження сміттєвих контейнерів, капітальний ремонт інженерних мереж, облаштування козирків над входами до під’їздів, встановлення лав для відпочинку та парканчиків для огородження зелених зон.